Zagroda tygrysów Radżastan

Zagroda tygrysów Radżastan

2,50 / 4 głosów

Zagroda tygrysów w Radżastanie jest jedną z najpiękniejszych w całych Indiach. Została założona w 2006 roku i jest prowadzona przez Narodowe Muzeum Indii w New Delhi. Twierdza Tygrys w Radżastanie co roku przyciąga turystów z całych Indii i Europy. Jedną z ciekawszych części ogrodzenia jest niewątpliwie dziedziniec z niepowtarzalnym widokiem. Tygrys nie jest tu tak powszechny jak niektóre duże koty, ale zawsze miło jest zobaczyć tygrysa w jego naturalnym środowisku.

Wybieg dla tygrysów w Radżastanie bardzo różni się od zagród indyjskich. Najczęściej spotykamy obudowy z dużą obudową centralną i małymi obszarami obudowy. W indiańskich zagrodach znajdziemy również takie elementy architektoniczne jak łuki wież, kalenica, listwy dachowe, szereg wnęk, szereg tuneli, a także zapewnione są różnego rodzaju mosty i drogi dojazdowe.

Najczęściej obudowy tygrysów radżastańskich są wykonane z najpopularniejszego materiału używanego w tych fortecach - Kamienia Naturalnego - bardzo naturalnego materiału, często występującego w Indiach. Ze względów bezpieczeństwa obudowy wyposażone są w dodatkowe wzmocnienie stalowe, które ochroni klatkę i otoczenie.

Na zagrodach indyjskich zazwyczaj dość często można spotkać tygrysy, mimo że nie jest ich tu tak dużo jak u kota polskiego, nadal są one dość niebezpieczne. Dzieje się tak, ponieważ siedlisko tygrysów w Indiach jest bardzo trudne do przewidzenia, a ze względu na obecność zanieczyszczeń i innych szkodliwych czynników nie mogą one być tak powszechne.

Zagroda tygrysów w Radżastanie zawsze stanowiła znaczącą atrakcję turystyczną i turystyczną, a emocje, które im towarzyszą, są niekwestionowaną atrakcją. Wszystko to sprawia, że ​​Radżastan jest największym eksporterem dzikich tygrysów i ich siedlisk.

Więc nie pozostaje nic innego, jak tylko odwiedzić Twierdzę Tygrysów w Radżastanie.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *